Собача накидка в машину

Обсуждение кузова и салона, антикор, внутренняя отделка, вибро-шумоизоляция
Ответить
Аватара пользователя
Diesel Draft
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 17 апр 2015, 09:23
Откуда: Львів
Контактная информация:

Собача накидка в машину

Сообщение Diesel Draft »

В нас собака з 2х місяців їздить з нами. Їздимо машинами, таксі, автобусами, приміськими і міжміськими поїздами. Логічно було, що з покупкою машини він буде часто з нами. Особливо зважаючи мою любов до прогулянок лісом.

Наки компанії Trixie. широка. Не промокає. Має дирки для ременя безпеки. Кріпиться як за крісло де сидить собака так і за передні крісла, що формує свого роду клітку.Нажаль не можна зробити кошик з неї, або я ще не навчився.

Изображение

Скажем так, спасає вона сильно

Изображение

Изображение

Ціна питання: 462 грн
Аватара пользователя
Rulyk
Сообщения: 126
Зарегистрирован: 09 янв 2015, 22:06
Откуда: Хмельницкий

Re: Собача накидка в машину

Сообщение Rulyk »

цобакін скалолаз? :mrgreen:
Ну це потрібно собаку дуже любити, я свого не возив ні в Шкоді, ні в Рено, бо потім в машину не сядеш. Хоча пес у вас значно доглянутіший.
Може це звичить цинічно, але я розглядаю пса, як свійську худобу, яка виконує свої функції (охоронні), а не як члена родини.
Аватара пользователя
Diesel Draft
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 17 апр 2015, 09:23
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Собача накидка в машину

Сообщение Diesel Draft »

В мне коллі, запаху взагалі нема. Навіть якщо мокрий. Практично не линяє. Віз недавно хаску, то з неї за 30хв поїздки більше шерсті ніж за 2 роки моєї собаки. І це було літо.

А буває і таке
Изображение
Аватара пользователя
Diesel Draft
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 17 апр 2015, 09:23
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Обивка сиденья

Сообщение Diesel Draft »

В мене собака у виховальних цілях (домінатний кобель) почав їздити або в ногах переднього пасажира або в багажнику з відкритою шторкою. Буває таке що їздить і дві собаки (хаска). Не скажу що б він жалівся. До того користувався накидкою.

Катаємся як на погуляти, так і в київ на Чемпіонат України.

В любому випадку рекомендую зразу купити чехли на сидіння. Я брав Бразерс. Дуже задоволений. Єдиний недолік - нема для третього ряду.


П.С. Для особливих нелюбителів своїх собак є така штука :lol:
Изображение
Starka_star

Re: Обивка сиденья

Сообщение Starka_star »

Я пока не дочитала до конца, подумала, что вы так своего возите)))
У меня кстати хаска :)
Он в машине становиться не послушным и мечется везде... ехххх... далеко нам до чемпионов(

_____
Мои игры
Аватара пользователя
Diesel Draft
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 17 апр 2015, 09:23
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Обивка сиденья

Сообщение Diesel Draft »

Starka_star писал(а):У меня кстати хаска :)
МИ дружимо з хасятниками, з Львівського клубу бігових собак Аквілон. Час від часу катаємся разом. Вот до прикладу звіт http://nedoma.com.ua/p/1441/persha-spro ... rizmu.html

Дві собаки на 3му ряді. В ногах рюкзаки формують рівну площадку. Зверху все накрито собачою накидкою.

Изображение


П.С. Щойно приїхав з лісу. 2 години прогулянки по вологій погоді. СОбака приїхала в багажнику.
Матроскин
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 24 апр 2017, 13:54

Re: Собача накидка в машину

Сообщение Матроскин »

У вас по всей видимости очень послушные собаки, наш тоже на 3м ряду ездит, только постоянно норовит перелезть на 2й, ну а потом - мне на голову :? Лабрик, хоть и дрессированный, и все такое, но в машине все рамки приличия для него стираются. Вот сейчас думаю, что бы такое сделать, чтобы загорородить ему "проход" над сидениями, но в то же время чтобы хоть какой-то вид имело это все добро.
Аватара пользователя
Diesel Draft
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 17 апр 2015, 09:23
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Собача накидка в машину

Сообщение Diesel Draft »

Купи собі таку перегородку

Изображение
Metrocab
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 13 мар 2017, 14:00

Re: Собача накидка в машину

Сообщение Metrocab »

Собак аж две, но вот так чтобы с нами катались пока не доводилось... им и во дворе возле дома хорошо :D
Ответить

Вернуться в «Кузов и салон»