медиа нав

Установка музыки, сигнализации, обсуждение автомобильной аудио- и видео-аппаратуры
watermaxim
Сообщения: 69
Зарегистрирован: 15 июл 2016, 02:39
Откуда: Днепр
Благодарил (а): 14 раз

Re: медиа нав

Сообщение watermaxim »

Обновил прошивку все заработало. Всем спасибо. :D
space-cat
Сообщения: 67
Зарегистрирован: 22 фев 2014, 14:24

Re: медиа нав

Сообщение space-cat »

Телефон Режми нот 2 конектитца без проблем.версия прошивки 4.0.3.
Аватара пользователя
p_erec
Сообщения: 53
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 13:37
Откуда: Луцьк, Україна

Re: медиа нав

Сообщение p_erec »

Хочу http://iqnavi.ru/products/t44-2401c-ren ... full-touch . Що скажите???? Найбільше радує можливість дивитись тв.
Djes
Сообщения: 604
Зарегистрирован: 25 дек 2015, 19:40
Откуда: from Odessa
Поблагодарили: 10 раз

Re: медиа нав

Сообщение Djes »

Так а что сказать штука может и хорошая, но цена.. в 564$ увы пока грызет жабу
Renault Lodgy 2016 Privelege. 1.5 dci 110 hp.
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: медиа нав

Сообщение Эндрю »

Попытался обновить медианав через официальное приложение toolbox, результат обновления :( - нет ни одной карты на официальном навигаторе, только базовая карта мира. При повторной попытке обновления, предложили бесплатно Россию и Турцию. Украины нету.
Покопался в сети, но однозначного ответа не нашел.
Допускаю два варианта:
1. Закончились лицензии, установленные с момента покупки авто.
2. Возможно каким то образом система находит следы установленного Менавруса и убивает карты, хотя это мало вероятно.
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
Indik
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 18 янв 2017, 19:30

Re: медиа нав

Сообщение Indik »

Печально, конечно (
По-моему, на фоне смартфона все эти "встроенные навигации" выглядят смешно (мягко говоря). Ну хоть музыку по блютузу с телефона проигрывает, и на том спасибо.
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: медиа нав

Сообщение Эндрю »

Ну и хр.. с ними. Не хочу быть пиратом, но ежели меня оставляют без навигации родной страны, то приходится принимать меры.
Скачал вчера карту Украины первый квартал 2017 и поставил через тотал командер. И пускай мне будет лучше (с салона стояла карта 2012 года и не обновлялась). :lol:
Ну просто нравится мне штатная навигация. А Менаврус нужен был для камеры заднего вида и тотал пригодился.
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
Morozko
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 05 окт 2017, 12:56
Откуда: Київська обл
Поблагодарили: 13 раз

Re: медиа нав

Сообщение Morozko »

Доброго дня всім. Перечитав тему медіа нав і хочу запитати у Ендрю: з останнього коментаря не докінця зрозумів як працює МЕНАВРУС, коли мова йде про навігацію? (відео ОК, камера звднього виду теж ОК) У вас вона стоїть декілька років. Чи розробник надає оновлення як і обіцяється на його офіційному сайті? Чи добра ця навігація в Європі? Чи варто витрачати 40 доларів? Дякую за інфо
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: медиа нав

Сообщение Эндрю »

Morozko писал(а):... як працює МЕНАВРУС, коли мова йде про навігацію?
... Чи розробник надає оновлення як і обіцяється на його офіційному сайті?
Чи добра ця навігація в Європі?
Чи варто витрачати 40 доларів?
Дякую за інфо
Доброго дня. Спробую відповісти по пунктах:
- так, оновлення Менаврус безкоштовне (принаймі останній раз, 2 місяці тому, я обновився без проблем) . Достатньо завантажити останню версію і переустановити її самостійно, а потім лиш додати свій власний файл ліцензії, який надсилає розробник, після оплати програми.
- оскільки Менаврус передбачає встановлення різних навігаційних програм (до прикладу igo, навітел, 7 доріг і т. д.) то я не можу відповісти яка з них буде зручною в Європі. Але сам факт можливості встановлення різних навігаційних програм з повною картою Європи уже радує, оскільки Медіанав буде працювати і точно принесе користь на європейських дорогах.
- для мене однозначно не шкода потрачених, свого часу, 1 000 грн, оскільки лише активація камери заднього виду у офіціалів коштувала 800 грн.
До прикладу, у офіціалів камера заднього виду в прайсі, при встановленні з заводу, коштує майже 100$.
На алі експрес нормальна камера заднього виду коштує 12 - 15$ + Менаврус 40, разом 55$ і пів дня роботи з установлення. Економія 45$ плюс отримуєш відеоплеєр, вихід в інтернет через usb модем, можливість діагностики при підключенні провідного obd і т. д. Читайте всі можливості в описі Менаврус і робіть висновки самі.
Удачі.
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
Morozko
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 05 окт 2017, 12:56
Откуда: Київська обл
Поблагодарили: 13 раз

Re: медиа нав

Сообщение Morozko »

Ендрю, дуже дякую за популярно пояснену інформація. Мабуть з часом візьму. Потім поділюся враженнями. Гарного всім дня
Ответить

Вернуться в «Аудио/Видео/Противоугонные средства»