Фаркоп

Обсуждаем тюнинг нашего Renault Lodgy, где купить, как поставить.
lavryk
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 13 ноя 2014, 20:51
Откуда: Львів

Фаркоп

Сообщение lavryk »

Привіт всім.

Кілька днів тому прибарахлився Lodgy, думаю поставити фаркоп.

Хтось вже ставив, може щось порекомендувати?

Зараз дивлюся на такий:
http://tuning.com.ua/dop-oborudovanie/f ... dg-12.html

Наперед вдячний.
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: Фаркоп

Сообщение Эндрю »

Привіт. На сайті http://www.my.renault.ua для зареєстрованих учасників до 31-го грудня доступна знижка на аксесуари "...отримати знижку у розмірі 20% при покупці аксесуарів на Ваш авто на суму від 2500 грн. з ПДВ ". Суть в тому що оригінальний фаркоп коштує біля 3 тис. грн, а зі знижкою буде 2400 або і менше. Треба подзвонити до дилера і утoчнити ціну зі знижкою. Удачі. Єдиний нюанс на сайті Рено в розділі аксесуари (там є інфа про цей фаркоп) написано, що він не сумісний зі штатним парктроніком.
Последний раз редактировалось Эндрю 16 ноя 2014, 17:56, всего редактировалось 1 раз.
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
lavryk
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 13 ноя 2014, 20:51
Откуда: Львів

Re: Фаркоп

Сообщение lavryk »

Дякую за інформацію.

Я правда хочу під квадрат. Але про сумісність з парктроніком хороший момент, треба буде вияснити які аме там проблеми. Чи просто коли фаркоп стоїть справжня відстань від краю фаркопа до перешкоди менша, і не можна так само надіятися на парктронік, чи парктронік буде постійно пищати, чи шось інше.
Аватара пользователя
Diesel Draft
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 17 апр 2015, 09:23
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Фаркоп

Сообщение Diesel Draft »

Купив фаркоп. Поставити не зміг...потім розповім, там дуже цікаво. Але мені сказали, що мені треба спеціальну електроніку, яка буде підкоючати прицеп не напряму а через себе. Її код 8201149643.

Хтось ставив собі?

Фаркоп від Полигон-Авто
Djes
Сообщения: 604
Зарегистрирован: 25 дек 2015, 19:40
Откуда: from Odessa
Поблагодарили: 10 раз

Re: Фаркоп

Сообщение Djes »

А чего парктроник должен пищать если он отключается специальной кнопкой. А разве у вас ее нет?
Renault Lodgy 2016 Privelege. 1.5 dci 110 hp.
Аватара пользователя
Diesel Draft
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 17 апр 2015, 09:23
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Фаркоп

Сообщение Diesel Draft »

Короче ця штука називається модуль фаркопа. Вона потрібна для того, щоб не тулитись напряму в проводку, пригашувати задній противотуманки і відключати партронік якщо включений прицеп. Деякі вміють подавати тривогу якщо відключили прицеп, така собі сигналка.

Стоїть тепер питання купити оригінальний за 1614 грн чи взяти якісь універсальні.

Що порадите?
Djes
Сообщения: 604
Зарегистрирован: 25 дек 2015, 19:40
Откуда: from Odessa
Поблагодарили: 10 раз

Re: Фаркоп

Сообщение Djes »

Тут все зависит от бюджета кармана. Но зная слухи о французских машинках, я бы таки поставил оригинал. Или если кто то уже ставил не оригинал и ручается что все будет работать корректно, то можно и не оригинал
Renault Lodgy 2016 Privelege. 1.5 dci 110 hp.
Аватара пользователя
Эндрю
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 сен 2013, 22:27
Откуда: Україна, Кам'янець-Подільський
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 38 раз

Re: Фаркоп

Сообщение Эндрю »

В Лоджи оборудованных парктроником с завода, есть один гемор - горе конструкторы сэкономить на парктронике и влепили лишь три датчика. Соответственно ровно по центру стоит датчик, посему с фаркопом не понятно как парктроником пользовался. Ну разве в 2016 уже 4 датчика ставят. А Djes? :(
Renault (Dacia) Lodgy 1,5 Dci
Djes
Сообщения: 604
Зарегистрирован: 25 дек 2015, 19:40
Откуда: from Odessa
Поблагодарили: 10 раз

Re: Фаркоп

Сообщение Djes »

Нет, к сожалению только 3 датчика и кнопка отключения
Renault Lodgy 2016 Privelege. 1.5 dci 110 hp.
Аватара пользователя
Diesel Draft
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 17 апр 2015, 09:23
Откуда: Львів
Контактная информация:

Re: Фаркоп

Сообщение Diesel Draft »

Не буду казати точно, але мені здається що в мене 4 датчика. ПОдивитись не можу, машина якраз на сервісі, ставиться фаркоп і сигналка :) Фаркоп Полигон-Авто, квадрат. Також докупив модуль рідний фаркопа (8201149643)
Ответить

Вернуться в «Тюнинг»