Переключатель света и поворотов

Ответить
Morozko
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 05 окт 2017, 12:56
Откуда: Київська обл
Поблагодарили: 13 раз

Переключатель света и поворотов

Сообщение Morozko »

Проблему почав спостерігати давно, але траплялося рідко: коли в ночі їдеш на ближньому і вмикаєш поворот, то на якусь долю секунди пропадає світло. Але тиждень тому вмикаю ближнє світло, а його немає (не загоряються ні фари, ні зелений індикатор на панелі). Покрутив крутілкою габарити\ближнє - світло з'явилося. Але мене це напрягло! На наступний день все зранку повторилося і знову вилікував тим, що покрутив туди-сюди. Вчора ввечері їду, а на дорогу п'яний вискакує я на сигнал - а його немає!!! Приїхав до дому зупинився при включеному ближньому світлі, на сигнал - його нема. Вимикаю ближнє, на габаритах сигнал є. Знову ближнє - сигналу немає. Суть зрозумів - проблема в середині в перемикачу. Припустив що десь окислилися контакти. Сьогодні сів подивитися поради мудрого ДЯДЬКА ГУГЛА і одразу знайшов силочку на не менш мудрого ЮТУБА. Силочкою ділюся:


Правда тут показано як в Логані новому (друга фаза) ремонтується, але в нас у Лоджиках така сама крутілка (тільки каталожні номери відрізняються. Наш номер 68 17 26 046R). Поради в цьому відео дуже слушні, тому сміливо взявся за ремонт. Починаємо з того що всі вимикачі ставимо в положення ВИМКНЕНО. Далі фото звіт:

Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Поставив, провірив - все поки добре, стало легше і плавніше перемикатися. Я задоволений! Це все забрало в мене десь півтори годинки і 8 грн за вазелін. Доречі, щоб перевірити чи працюють повороти потрібно завести двигун. Так не покаже. Гарного всім вечора. :D
Djes
Сообщения: 604
Зарегистрирован: 25 дек 2015, 19:40
Откуда: from Odessa
Поблагодарили: 10 раз

Re: Переключатель света и поворотов

Сообщение Djes »

От спасибки... Очень доходчиво расписано. Плюсую в карму
Renault Lodgy 2016 Privelege. 1.5 dci 110 hp.
Anton4ik
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 04 дек 2018, 17:41

Re: Переключатель света и поворотов

Сообщение Anton4ik »

Ситуация не простая, но решаемая
Morozko
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 05 окт 2017, 12:56
Откуда: Київська обл
Поблагодарили: 13 раз

Re: Переключатель света и поворотов

Сообщение Morozko »

Проїздив тиждень і помітив, що ситуація з СИГНАЛОМ не виправилася. Перемикання після змазки стало плавніше і приємніше, а от сигнал так і не працює коли увімкне ближнє (коли габарити і вимкнене, то сигнал є). Вирішив ще раз розібрати перемикач - тепер це робиться на раз два, за пару хвилин. Одна хитрість щодо того як розібрати тепер не нижню кришку де контакти (про що писав вище), а верхню, де сам механізм перемикання:

Изображение
Изображение

Там я помітив що у мене був обірваний синій провід, а коли трохи потягнув за жовтий - легенько і він відвалився. Причина знайдена!!! Далі спершу витягнув огризки провода з місця де він сидить навколо стержня, що перемикає габарити\ближнє. Потім паяльником відпаяв ці огризки. Завів два нові дроти і зробив їх довшими (там є де їм висіти і потім легше відкривати контактну групу знизу). Щоб легше відпаяти на відео в ЮТУБІ логановоди показують, що цей стержень, що перемикає габарити\ближнє (навколо якого обмотані наші дроти), можна дістати. Я цього не зміг зробити - побоявся щось зламати! :( :? В одному відео показано, що його просто можна витягти якщо підважити плоскою викруткою - пробував, не пішло з розумними зусиллями. На другому відео - потрібно зняти кнопку сигналу, а потім перемикач\крутілку габарити\ближнє. Кнопка знялася легко за допомогою тонесенької плоскої викрутки, просто підважив - вона сидить на двох защіпках, а от перемикач підважував викруткою так і не пішов. Тому якщо хтось поділиться як це зробити розумно щоб нічого не зламати - буду дуже вдячний. Адже якщо витягнути цей стержень з контактною групою, то заміна дротів робиться дуже легко і безпроблемно. Мені прийшлося трохи побалуватися, щоб завести дріт на місце і дуже обережно паяти, щоб нічого не поплавити ненароком. Все вийшло в кінцевому результаті чудово!


Изображение


Тепер щодо того як поставити назад кришечку: обов'язково попадіть в перемикач дальнього світла - ричаг має попасти в продовгуватий отвір на контактах. Коли маєте защіпнути кришку натисніть на ричажок як показано на фото:


Изображение


От така процедура. Тепер все - сигналить на всіх положеннях.
Morozko
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 05 окт 2017, 12:56
Откуда: Київська обл
Поблагодарили: 13 раз

Re: Переключатель света и поворотов

Сообщение Morozko »

Знайшов ще цікаву інформацію про проблему чому пропадає сигнал і як це лікується. На одному із форумів знайшов таку фотку:

Изображение

Автор не обмотував дріт навколо перемикача, а припаяв просто зверху. Варіант цікавий. Якщо в мене зломається знову (а на жаль судячи з відгуків логановодів ця проблема часта, особливо взимку, коли дроти холодні і не еластичні і коли часто вкл\викл світло), то спробую припаяти саме так. Менше клопоту і ймовірність обриву менша.
VladimirVoloshan
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 19 ноя 2018, 23:31

Re: Переключатель света и поворотов

Сообщение VladimirVoloshan »

Вечер добрый, очень подробно все расписано, была такая проблема и у самого, но только с сигналом. Тоже паял, но хватило не надолго, думал что если заменю провод на многожильный, а он с завода идёт моножила, то решу проблему, но 3 месяца спустя опять обломило. Плюнул на все это дело пока катаюсь без сигнала. Эту проблему Рено решило своеобразно, на всех новых моделях сигнал идёт на руле)))
Дачия лоджи 2013 1,6mpi
Igora
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 02 янв 2019, 08:13
Откуда: Lemberg
Модель автомобиля: ---
Страна, Город: ---
Поблагодарили: 3 раза

Re: Переключатель света и поворотов

Сообщение Igora »

Доброго) Контакти потім змащував такою змазкою. Рік - вистачає. Вже знову починають підморгувати фари при включенні повороту. Треба дивитися.
35357.jpg
35357.jpg (24.52 КБ) 12695 просмотров
Ответить

Вернуться в «Электрика»